KURUMSAL

FİRMAMIZ HAKKINDA

Göçelsan Çelik Eşya San. Ltd. Şti. 1988 yılında faliyete başlamıştır. Alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile kuruluşundan bugüne, çelik eşya alanında sektörünün seçkin firmaları arasında yer almıştır. Müşteri memnuniyetini ön planla tutan Göçelsan, üretimini yaptığı çelik eşya ürünlerinde önce kalite düşüncesi ile hareket ederek, maksimum kalite ile imalat yapmaktadır. Gelişen teknolojiyi de yakından takip eden firma, üretimde her zaman bir adım önde olmayı başarmıştır.

Firma ayrıca, aldığı özel siparişlerde istenilen zamanda teslim ederek tedarikçisi olduğu firma ile güvene dayanan etkili bir ileşitim ağı kurmuştur. Kalite ve estetiği bir arada müşterilerine sunan firma, ürettiği ürünlerle her zaman müşterilerinin takdir ve beğenisini kazanmıştır.

Ticarette doğruluk ve dürüstlüğü esas alan Göçelsan Çelik Eşya San. Ltd. Şti. müşterileri ile iyi niyete dayalı samimi diyaloglar kurarak, daima kaliteli ürünler üretmeyi kendine amaç edinmiştir.

VİZYON

Göçelsan, Soyunma Dolabı, Soyunma Dolabı Fiyatı, Soyunma Dolabı Fiyatları, Personel Soyunma Dolabı, İşçi Soyunma Dolabı, Soyunma Dolabı İmalatı, Soyunma Dolabı Üretimi, Soyunma Dolabı Üreticileri, Çelik Soyunma Dolabı, Metal Soyunma Dolabı konularında üretim yapan, müşteri odaklı lider ve marka bir kuruluş olmaktır.

MİSYON

Göçelsan Çelik Eşya San. Ltd. Şti., Personel Soyunma Dolabı İşçi Soyunma Dolabı, Çelik Soyunma Dolabı, Personel Soyunma Dolapları, İşçi Soyunma Dolapları, Çelik Soyunma Dolapları, Personel Soyunma Dolabı Üreticileri, İşçi Soyunma Dolabı Üreticileri, Çelik Soyunma Dolabı Üreticileri, Personel Soyunma Dolabı İmalatçıları, İşçi Soyunma Dolabı İmalatçıları, Çelik Soyunma Dolabı İmalatçıları, Personel Soyunma Dolabı İmalatı, İşçi Soyunma Dolabı İmalatı, Çelik Soyunma Dolabı İmalatı, Personel Soyunma Dolabı Fiyatları, İşçi Soyunma Dolapları Fiyatları, Çelik Soyunma Dolapları Fiyatları, Personel Soyunma Dolapları Modelleri, İşçi Soyunma Dolapları Modelleri, Çelik Soyunma Dolapları Modelleri, Personel Soyunma Dolabı Fiyat Listesi, İşçi Soyunma Dolapları Fiyat Listesi, Çelik Soyunma Dolapları Fiyat Listesi, Ucuz Personel Soyunma Dolabı, Ucuz İşçi Soyunma Dolabı, Ucuz Çelik Soyunma Dolabı, Tekli Personel Soyunma Dolapları, Tekli İşçi Soyunma Dolapları, Tekli Çelik Soyunma Dolapları, İkili Personel Soyunma Dolapları, İkili İşçi Soyunma Dolapları, İkili Çelik Soyunma Dolapları üretiminde müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde tatmin etmeyi amaç edinmiş ve sektöründe gelişime açık bir şirkettir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite politikamız; kalite yönetiminin temeli olan sürekli gelişme, iyileştirme ve müşteri memnuniyeti adına müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını en üst seviyede tatmin etmek için satış-satış sonrası hizmetler sunmaya yöneliktir. Yasalara ve mevzuatlara uyumlu bir yönetim sistemini Göçelsan Çelik Eşya San. Ltd. Şti’in amaç ve hedefleri doğrultusunda kullanarak müşterilerimizin ürün ve hizmetlerle ilgili taleplerini ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak en temel ilkemizdir. Çalışanlarımızın deneyim ve bilgilerini artırmak için kişisel yeteneklerini geliştirebilecekleri ortamları sağlamakta başarımızın temelini oluşturmaktadır.

Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı ortak sorumluluk içinde kabullenen; bireye, çevreye ve topluma saygılı bir anlayışı benimsemektir.

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için çağın getirdiği tüm yenilikleri ve yeni teknolojileri takip ederek imkanlarımız dahilinde uygulamaya koymak temel ilkemizdir.

ÖZEL ÜRETİM SİPARİZ ALIYORUZ

Göçelsan Firması olarak özel siparişlerde üretim yapıyoruz. Aldığımız siparişleri istenilen zamanda teslim ederek tedarikçisi olduğu firma ile güvene dayanan etkili bir iletişimle hizmet vermektedir. Göçelsan olarak; Soyunma Dolabı, Soyunma Dolabı Fiyatı, Soyunma Dolabı Fiyatları, Personel Soyunma Dolabı, İşçi Soyunma Dolabı, Soyunma Dolabı İmalatı, Soyunma Dolabı Üretimi, Soyunma Dolabı Üreticileri, Çelik Soyunma Dolabı, Metal Soyunma Dolabı Toptan üretimini yapıyoruz.

Siparişleriniz için iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.